Ismét egy rendkívül sikeres évet zárt az Iregszemcsei Iskola! Hivatalosan is megérkeztek a 2026. május 19-én Budapesten megrendezett FODISZ TANAK Országos Diákolimpia Döntő eredményei, ahol intézményünk egyedüliként képviselte Tolna vármegyét! Öt zseniális diákunk harcolta ki a részvételt az országos döntőben, ahol a hazai mezőny legjobbjaival mérhették össze erejüket.Fantasztikus eredmények születtek!
Szívből gratulálunk minden egyes versenyzőnek! Elképesztően büszkék vagyunk rátok, hogy elvittétek Iregszemcse és a vármegye hírét az országos porondra! Külön köszönet a profi felkészítésért Ferenczi Roland testnevelőnek! A versenyen készült legjobb pillanatokat és a büszke érmeseket az alábbi linken, a Dropbox galériánkban tudjátok megtekinteni. https://www.dropbox.com/scl/fo/gs8s51qzeeo2392ub3vv2/AJ2E3ZWvmuIaUDPTZgUhvHM?rlkey=wg2t30ugg9xp891fjy9e9jz73&st=7r6vb3fg&dl=0 Hagyjunk egy-egy lájkot vagy gratuláló kommentet a gyerekeknek! 👇❤️